iTunes

Dünyanın en çok tercih edilen teknoloji markalarından biri olan Apple’ın iTunes dijital ürün pini, iTunes içi uygulamaları çevrimiçi ve çevrimdışı indirmenizi sağlayan bir pinlerdir. Kullanıcılar görsel üzerinde yer alan tutara göre iTunes Mağazası üzerinden müzik, film, uygulama ve daha fazlasını satın alabilir. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra, kişiye özel hazırlanmış pinler ile iTunes Store’a giriş yaparak kullanıma başlayabilir. Ürün IOS’a özeldir.

Kullanıcı, görsel üzerinde yer alan 25, 50 ve 100 TL değerindeki iTunes dijital pini satın alıp ile iTunes üzerinden aldığı tutar kadar alışveriş yapabilir veya başkasına hediye edebilir.

Google Play

Google Play dijital ürün pini, film, kitap, müzik ve Android uygulamaları çevrimiçi ve çevrimdışı indirmenizi sağlayan bir pinlerdir. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra, kişiye özel hazırlanmış kodunun aktive edilmesi için kodunu ilgili alana girilmesi gerekir. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra, kişiye özel hazırlanmış PIN ile alışverişe başlanabilir.

Kullanıcı, görsel üzerinde yer alan 25 TL – 50 TL 100 TL değerindeki Google Play dijital pini satın alıp pini aktif ettikten sonra aldığı tutar kadar alışveriş yapabilir veya başkasına hediye edebilir.

Amazon

Dünyaca ünlü elektronik ticaret satışın öncülerinden olan amazon farklı ürün çeşitleriyle Türkiye’de de geldiği günden beri büyük ilgi görmektedir ve büyük bir alıcı kitlesine sahiptir. Müşterilerine binlerce farklı çeşit ürünle hizmet verirken insanların birçok ihtiyacının karşılandığı web sitesi için de alışveriş yapmayı sağlayan pinleri satışa sunar.

Kullanıcı, görsel üzerinde yer alan 25 TL – 50 TL ve 100 TL değerindeki pinlerden satın alıp, pini aktif ettikten sonra alışverişe başlayabilir veya pini başkasına hediye edebilir.

AllenCarr

AllenCarr 60 Ülkede 150 üzerinde merkeziyle Dünyadaki en büyük sigara bıraktırma merkezleri ağıdır. Bağımsız doktorlar tarafından yürütülen Allen Carr Yöntemi’nin araştırma sonuçlarına göre 12 aylık başarı oranı % 63,8 – % 75,8 arasında olduğu için aynı zamanda en çok tercih edilen sigarayı bırakma yöntemİdir.

Kullanıcı, 89,90 TL ve 39,90 TL değerindeki tercih ettiği ürünü belirledikten sonra pini satın alıp aktif ederek eğitim setinden kendisi faydalanabilir veya başkasına hediye edebilir.

Netflix

Dünyanın en iyi film ve dizilerilerini platformunda barındıran Netflix özellikle son zamanlarda üye sayısını Türkiye dışında, Latin Amerika ve Asya Pasifik ülkelerindeki de arttırdı ve hızla büyüdü. Netflix yaşanan son olaylardan sonra da Türkiye’deki ücretli üye sayısını neredeyse ikiye katladı. Farklı kategorilerde barındırdığı film ve dizi içerikleriyle talebin yoğun olduğu Netflix bu taleplere aynı zamanda dijital ürün pinleri ile cevap veriyor. Kullanıcılar, yeni üyelik ya da mevcut üyeliğinin sonraki ay ödemelerini Netflix dijital abonelik pinleri ile ödeyebilir.

Kullanıcılar, görsel üzerinde yazan 75 ve 100 TL değerindeki dijital abonelik pinini aktif ederek Netflix üyeliğini başlatabilir veya başkasına hediye edebilir.

Düşyeri Premium

Türkiye’nin ilk dijital çocuk televizyon kanalı olan Düşyeri Premium, çocukların favori çizgi film karakterlerinden biri olan Pepee dışında tüm dünyanın dört bir yanında çocuklar için hazırlanmış çizgi filmler, belgeseller ve programları da yayınlar. Kullanıcılar, dijital ürün pini ile yeni üyelik ya da mevcut üyeliğinin sonraki ay ödemelerini Düşyeri Premium dijital abonelik pinleri ile ödeyebilir.

Kullanıcılar, görsel üzerinde yazan 1-3 -6 ve 12 aylık abonelik tercihini yaparak kullanıma başlayabilir ya da başkasına hediye edebilir.

D-Smart Go

Hoşgeldin Paketi

D-Smart Go dizi, film, belgesel ve maç izlenebilen bir platformdur. Toplam 200’den fazla kanal izlenebilir. Seçkin belgesel kanalları, uluslararası haber Kanalları, özel çocuk kanalları, özel yemek ve müzik kanalları paketin içine dahildir. TV canlı yayınlarından, seç izle içeriğinden ve kaydet izle özelliğinden yararlanılır.

Film Dizi Paketi

Dizi film paketi ile 90’dan fazla tv kanalı, film, dizi, belgesel çocuk ve eğlence içerikleri tv yayını durdur, geri al, kaydet özelliklerinden yararlanılır. Abonelik görsel üzerinde yazan süre kadar geçerlidir.

Mega Paket

Tüm kanallardan yararlanabileceğiniz karttır. 100’den fazla TV kanalıspor, film,belgesel, eğlence içerikleri, TV yayını durdurma, geri alma ve kaydetme özelliklerinden faydalanır.

Kullanıcılar, tercih ettikleri abonelik çeşidine ve 1-3-6 ya da 12 aylık abonelik süresine D-Smart Go dijital abonelik pinini satın alıp aktif ederek kullanıma başlayabilir ya da başkasına hediye edebilir.

beIN Connect

beIN Connect, Türkiye Süper lig maçlarını, film ve dizileri izleyebileceğiniz bir platformdur. Premier Ligler, Süper Ligdeki tüm maçlar, UEFA Avrupa ve UEFA Şampiyonlar Ligi, Belgesel, Film ve Eğlence kanallarıyla oldukça rağbet gören beIN Connect, kullanıcılarına sunduğu farklı paketlerle de herkese kendi zevkine göre paket seçme hakkı sunar.

beIN Connect 1-3-6 ve 12 Aylık Eğlence Paketi (Web + Cep + Tablet)

60’tan fazla TV kanalı
TV’de kaçırdığınız popüler dizilerin tekrarı
Film, Dizi, Çocuk, Belgesel ve çok daha fazlası
Her yaşa uygun binlerce bölüm çocuk içerikleri
Altyazı ve dublaj seçenekleriyle 750’den fazla yerli ve yabancı HD film

beIN Connect 1 ve 12 Aylık Süper Lig Full Paket – (Web + Cep + Tablet)

TFF 1. Lig karşılaşmaları
Derbiler dahil tüm canlı Süper Lig maçları
beIN SPORTS kanalları ve Ulusal kanallar
Kurulum ve taahhüt olmadan kolay üyelik

beIN Connect Süper Lig Sezonluk Taraftar Paketi (Web + Cep + Tablet)

TFF 1. Lig karşılaşmaları
Derbiler dahil Taraftarı olunan takımın canlı Süper Lig maçları
beIN SPORTS kanalları ve Ulusal kanallar
Kurulum ve taahhüt olmadan kolay üyelik!

Kullanıcılar, seçtiği abonelik çeşidi ve süresine göre dijital abonelik kodunu aktif ederek üyelik ya da mevcut üyeliğinin sonraki ay ödemelerini beIN Connect dijital abonelik pinleri ile ödeyebilir.

Just English

Just English, kullanıcılarına başlangıç seviyesinden başlayarak Genel İngilizce ve Akademik İngilizce Eğitimine kadar her seviyede online eğitim imkanı sunar. Tercih edilen derse göre alınan dijital eğitim kodları ile kişiler kurs eğitimlerini online ortamda alabilirler.

Genel İngilizce Dersleri

• Elementary Seviyesi
• Pre-Intermediate Seviyesi
• Intermediate Seviyesi
• Upper Intermediate Seviyesi
• Advanced Seviyesi

Akademik İngilizce Dersleri

• TOEFL Eğitimi
• IELTS Eğitimi
• YDS Eğitimi

İçerik

• 72 Ders Saati
• Derslere Yönelik Pratik Uygulamaları
• Zoom Üzerinden Online Dersler
• Alanında Uzman Türk ve Yabancı Eğitmenler
• Dilediğin Yerden Katılma
• Kaçırılan Dersi Tekrar İzleme
• Hafta içi ve Hafta sonu tercihli

Kullanıcılar, ihiyaç duyduğu kurs çeşidini belirleyip satın aldıktan sonra dijital ürün pinini aktif ederek kullanıma başlayabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Exxen

Exxen, Acun Medya’nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan yerli dijital içerik platformudur. Onlarca farklı çeşit içerikle yayın hayatına başlayan Exxen Türkiye’de en çok tercih edilen dijital platformlar arasında yer almaktadır. İçeriğinde, Türkiye’nin sevilen oyuncuları ve beğenilen sanatçıları, en çok takip edilen sosyal medya fenomenleri, youtuberlar, diziler, formatlar, belgeseller, çocuklara ve gençlere özel içerikleri barındırmaktadır.

Kullanıcılar, 1 – 3 – 6 ve 12 aylık abonelik süresine göre Exxen dijital abonelik pinini aktif ederek kullanıma başlayabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?