AllenCarr

Allen Carr 60 Ülkede 150 üzerinde merkeziyle Dünyadaki en büyük sigara bıraktırma merkezleri ağıdır. Bağımsız doktorlar tarafından yürütülen Allen Carr Yöntemi’nin araştırma sonuçlarına göre 12 aylık başarı oranı % 63,8 – % 75,8 arasında olduğu için aynı zamanda en çok tercih edilen sigarayı bırakma yöntemidir.

Kullanıcı, 89,90 TL ve 39,90 TL değerindeki tercih ettiği ürünü belirledikten sonra pini satın alıp aktif ederek eğitim setinden kendisi faydalanabilir veya başkasına hediye edebilir.

Amazon

Dünyaca ünlü elektronik ticaret satışın öncülerinden olan amazon farklı ürün çeşitleriyle Türkiye’de de geldiği günden beri büyük ilgi görmektedir ve büyük bir alıcı kitlesine sahiptir. Müşterilerine binlerce farklı çeşit ürünle hizmet verirken insanların birçok ihtiyacının karşılandığı web sitesi için de alışveriş yapmayı sağlayan pinleri satışa sunar.

Kullanıcı, görsel üzerinde yer alan 25 TL – 50 TL ve 100 TL değerindeki pinlerden satın alıp, pini aktif ettikten sonra alışverişe başlayabilir veya pini başkasına hediye edebilir.

beIN Connect

beIN Connect, Türkiye Süper lig maçlarını, film ve dizileri izleyebileceğiniz bir platformdur. Premier Ligler, Süper Ligdeki tüm maçlar, UEFA Avrupa ve UEFA Şampiyonlar Ligi, Belgesel, Film ve Eğlence kanallarıyla oldukça rağbet gören beIN Connect, kullanıcılarına sunduğu farklı paketlerle de herkese kendi zevkine göre paket seçme hakkı sunar. Kullanıcılar, kurulum ve taahhüt olmadan kolay üyelik ile paketlerini tanımlayabilirler.

Kullanıcılar, seçtiği 1-3-6 ve 12 aylık abonelik çeşidi ve süresine göre dijital abonelik pinini aktif ederek üyelik ya da mevcut üyeliğinin sonraki ay ödemelerini beIN Connect dijital abonelik pinleri ile ödeyebilir.

D-Smart Go

D-Smart Go dizi, film, belgesel ve maç izlenebilen bir platformdur. Toplam 200’den fazla kanal izlenebilir. Seçkin belgesel kanalları, uluslararası haber Kanalları, özel çocuk kanalları, özel yemek ve müzik kanalları paketin içine dahildir. TV canlı yayınlarından, seç izle içeriğinden ve kaydet izle özelliğinden yararlanılır.

Film Dizi Paketi ve Mega Paket ile kullanıcılar, Dizi film paketi ile 90’dan fazla tv kanalı, film, dizi, belgesel çocuk ve eğlence içerikleri, TV yayını durdurma, geri alma ve kaydetme gibi özelliklerden yararlanır.

Düşyeri Premium

Türkiye’nin ilk dijital çocuk televizyon kanalı olan Düşyeri Premium, çocukların favori çizgi film karakterlerinden biri olan Pepee dışında tüm dünyanın dört bir yanında çocuklar için hazırlanmış çizgi filmler, belgeseller ve programları da yayınlar. Kullanıcılar, dijital ürün pini ile yeni üyelik ya da mevcut üyeliğinin sonraki ay ödemelerini Düşyeri Premium dijital abonelik pinleri ile ödeyebilir.

Kullanıcılar, görsel üzerinde yazan 1-3 -6 ve 12 aylık abonelik tercihini yaparak kullanıma başlayabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Exxen

Exxen, Acun Medya’nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan yerli dijital içerik platformudur. Onlarca farklı çeşit içerikle yayın hayatına başlayan Exxen Türkiye’de en çok tercih edilen dijital platformlar arasında yer almaktadır. İçeriğinde, Türkiye’nin sevilen oyuncuları ve beğenilen sanatçıları, en çok takip edilen sosyal medya fenomenleri, youtuberlar, diziler, formatlar, belgeseller, çocuklara ve gençlere özel içerikleri barındırmaktadır.

Kullanıcılar, 1 – 3 – 6 ve 12 aylık abonelik süresine göre Exxen dijital abonelik pinini aktif ederek kullanıma başlayabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Gain

Gain, 2019 yılında Beyn Danışmanlık bünyesinde kurulan ve genellikle mobil cihazlardan izlenmesi amaçlanan eğitici ve eğlendirici kısa videolardan oluşan bir yeni nesil bir video içerik platformudur. İçerisinde ayrıca uzun, kısa diziler, filmler, belgeseller, spor programları ve çok daha fazlasını kullanıcılarına sunar.

Kullanıcılar, 1-3 ve 6 aylık paketlerden oluşan dijital ürün pinleri ile üyelik oluşturabilir, mevcut üyeliğini yenileyebilir ya da başkasına hediye edebilir. 

Google Play

Google Play dijital ürün pini, film, kitap, müzik ve Android uygulamaları çevrimiçi ve çevrimdışı indirmenizi sağlayan bir pinlerdir. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra, kişiye özel hazırlanmış kodunun aktive edilmesi için kodunu ilgili alana girilmesi gerekir. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra, kişiye özel hazırlanmış PIN ile alışverişe başlanabilir.

Kullanıcı, görsel üzerinde yer alan 25 TL – 50 TL 100 TL değerindeki Google Play dijital pini ya da 25 TL  -250 TL aralığını kapsayan esnek baremden dilediği tutarda  satın alıp pini aktif ettikten sonra aldığı tutar kadar alışveriş yapabilir veya başkasına hediye edebilir. 

iTunes

Dünyanın en çok tercih edilen teknoloji markalarından biri olan Apple’ın iTunes dijital ürün pini, iTunes içi uygulamaları çevrimiçi ve çevrimdışı indirmenizi sağlayan bir pinlerdir. Kullanıcılar görsel üzerinde yer alan tutara göre iTunes Mağazası üzerinden müzik, film, uygulama ve daha fazlasını satın alabilir. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra, kişiye özel hazırlanmış pinler ile iTunes Store’a giriş yaparak kullanıma başlayabilir. Ürün IOS’a özeldir.

Kullanıcı, görsel üzerinde yer alan 25, 50 ve 100 TL değerindeki iTunes dijital pini satın alıp ile iTunes üzerinden aldığı tutar kadar alışveriş yapabilir veya başkasına hediye edebilir.

Just English

Just English, kullanıcılarına başlangıç seviyesinden başlayarak Genel İngilizce ve Akademik İngilizce Eğitimine kadar her seviyede online eğitim imkanı sunar. Tercih edilen derse göre alınan dijital eğitim kodları ile kişiler kurs eğitimlerini online ortamda alabilirler. Just English Paketleri 72 ders saati, derslere yönelik, pratik uygulamalar, zoom üzerinden online dersler, alanında uzman türk ve yabancı eğitmenler, kaçırılan dersi tekrar izleme, hafta içi ve hafta sonu tercihi ile kullanıcılarıyla buluşur.

Kullanıcılar, ihiyaç duyduğu kurs çeşidini belirleyip satın aldıktan sonra dijital ürün pinini aktif ederek kullanıma başlayabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Netflix

Farklı kategorilerde barındırdığı film ve dizi içerikleriyle talebin yoğun olduğu Netflix bu taleplere aynı zamanda dijital ürün pinleri ile cevap veriyor. Kullanıcılar, yeni üyelik ya da mevcut üyeliğinin sonraki ay ödemelerini Netflix dijital abonelik pinleri ile ödeyebilir.

Kullanıcılar, görsel üzerinde yazan 75 ve 100 TL değerindeki dijital abonelik pinini aktif ederek Netflix üyeliğini başlatabilir veya başkasına hediye edebilir.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?