E-CÜZDAN PARA YÜKLEME OTS Platform ile Zincir Mağaza kasalarında, E-Cüzdan ve Dijital Kartlara para yükleme gerçekleştirlebilir

Zincir Mağazalarda, ön ödemeli Kart Satışı ve Aktivasyonu yanında; Ön Ödemeli Kart kullanıcıları mevcut kartlarına bakiye yüklemesi yapabilir ve kartlarını bir ödeme aracı olarak kullanabilirler.

Para Kart Satış

Tüm e-cüzdan dijital kart satışları mağaza satış ve aktivasyon rutinlerine uygundur. İlgili barkodlar mağaza ERP sisteminlerinde tanımlanarak OTS Platform üzerinden satış süreci işletilebilir. Tüm ilgili partiler ile elektronik ortamda ve otomatik olarak mutabakat yapabilir.

Para Kart Aktivasyon

Lider ödeme kuruluşlarına ait ön ödemeli kartlara para yükleme süreci yazar kasalar üzerinden OTS Platform aracılığı ile gerçekleştirilir.

Para Kart Yükleme

Zincir Mağazalarda, Ön Ödemeli Kart kullanıcıları kartlarını bir ödeme aracı olarak kullanabilirler. Daha önce yüklenen bakiyeler kasa donanımı ile entegre çalışan QR okuyucular kullanılarak ilgili ödeme kuruluşunun sağladığı uygulama üzerinde yer alan QR Kod aracılığı ile ödeme için kullanılır.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?