E-PIN HEDİYE OTSPlatform Hediye Kartları ile ilgili mecranın veya kullanım hakkının aktivasyonu için gerekli olan kodların/pinlerin Perakende Noktalarında gerçek zamanlı tedarik ve satışını yapabilme imkanı sunar.

iTunes

Dünyanın en çok tercih edilen teknoloji markalarından biri olan Apple’ın iTunes Hediye kartı, iTunes içi uygulamaları çevrimiçi ve çevrimdışı indirmenizi sağlayan bir kartıdır. Kullanıcılar kendilerine hediye edilen bu kartların üzerinde yazan tutara göre iTunes Mağazası üzerinden müzik, film, uygulama ve daha fazlasını satın alabilirler. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra, kişiye özel hazırlanmış kodlar ile iTunes Store’a giriş yaparak kullanılabilir. Ürün IOS’a özeldir.

Küpürlerin üzerinde yer alan 25, 50 ve 100 TL’lik tutar ile kullanıcı iTunes üzerinden alışveriş yapabilir.

Google Play

Google Play Hediye Kartı, film, kitap, müzik ve Android uygulamaları çevrimiçi ve çevrimdışı indirmenizi sağlayan bir karttır. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra, size özel hazırlanmış kodunun aktive edilmesi için kodunu ilgili alana girmeniz gerekmektedir. Kodu girdikten sonra kullanıma hazır hale gelir.

25 TL – 50 TL 100 TL Google Play kartını satın alıp kodu girdikten sonra aktif hale getirebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Xbox

Yazılım devi Microsoft’un oyun konsolu olan Xbox aynı zamanda dünyanın en çok tercih edilen markası ve oyun konsollarından birisidir. Çıktığı her ürünü milyonlar satan ve oyunseverler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen Xbox dijitalleşen çağ ile birlikte sadece fiziki olarak değil online olarak da oyun severlere hizmet sunuyor. Oyun severler TL hediye kartları sevdiklerine hediye ederek istedikleri oyunu almalarını sağlayabiliyor.
Xbox Hediye Kartı Windows’da oyun uygulama satın almanızı ve indirmenizi sağlayan bir karttır. Kullancılar sevdiklerine ya da listelerindeki oyunculara bu kartlardan hediye edip ve hesaplarına yükleyerek kullanıma başlayabilirler.

Kullanıcılar hediye TL’lerini tanımladıktan sonra online olarak 25 – 50 ve 100 TL değerinde alışveriş yapabilirler.

Amazon

Dünyaca ünlü elektronik ticaret satışın öncülerinden olan amazon farklı ürün çeşitleriyle Türkiye’de de geldiği günden beri büyük ilgi görmektedir ve büyük bir alıcı kitlesine sahiptir. Müşterilerine binlerce farklı çeşit ürünle hizmet verirken insanların birçok ihtiyacının karşılandığı web sitesi için de hediye kartlarını satışa sunmaktadır.
Amazon hediye kartları kişilerin birbirlerine hediye ettiği ve TL değeri olan kartlardır. Alınan hediye kartlarını www.amazon.com.tr’den talep kodunu girdikten sonra Talep Kodu tutarının tamamı Hediye Kartı bakiyesi yüklenir ve kişiler kullanıma başlayabilir.

25-50 TL ve 100 değerindeki hediye kartıyla site üzerinden kodu tanımladıktan sonra alışverişe başlanabilir.

AllenCarr

AllenCarr 60 Ülkede 150 üzerinde merkeziyle Dünyadaki en büyük sigara bıraktırma merkezleri ağıdır. Bağımsız doktorlar tarafından yürütülen Allen Carr Yöntemi’nin araştırma sonuçlarına göre 12 aylık başarı oranı % 63,8 – % 75,8 arasında olduğu için aynı zamanda en çok tercih edilen sigarayı bırakma yöntemİdir.

AllenCarr Türkiye’de ve dünyada gördüğü bu büyük ilgiyi dijitalde de sürdürmeye devam ediyor. 39,9 TL’ye sundukları dijital ortamda anlattıkları yöntemleriyle kişilere sigarayı bıraktırıyor.

Netflix

Dünyanın en iyi film ve dizilerilerini platformunda barındıran Netflix özellikle son zamanlarda üye sayısını Türkiye dışında, Latin Amerika ve Asya Pasifik ülkelerindeki de arttırdı ve hızla büyüdü. Netflix yaşanan son olaylardan sonra da Türkiye’deki ücretli üye sayısını neredeyse ikiye katladı. Farklı kategorilerde barındırdığı film ve dizi içerikleriyle talebin yoğun olduğu Netflix bu taleplere aynı zamanda dijital hediye kartlarıyla da cevap veriyor.Kullanıcılar, Netflix hediye kartlarını sevdiklerine hediye edebiliyor. Aynı zamanda kendilerinin de mevcut üyeliği varsa sonraki ayların ücretini hediye karttaki tutarla ödeyebiliyor.

Küpür üzerinde yazan 75 ve 100 TL değerindeki kartları Netflix üyeliği için kullanabilirsiniz.

Düşyeri TV

Türkiye’nin ilk dijital çocuk televizyon kanalı olan Düşyeri TV, çocukların favori çizgi film karakterlerinden biri olan Pepee dışında tüm dünyanın dört bir yanında çocuklar için hazırlanmış çizgi filmler, bilgiseller ve programları da yayınlar. Düşyeri hediye kartı, abonelik ücretini hediye kartınızdan ödemeye yarayan kartlardır.

Düşyeri Aylık hediye kartları ile 1-3 ve 12 aylık abonelik hediye edebilirsiniz. Çizgi film dışında belgesel proragmları da izlenebilir.

D-Smart Go – Hoşgeldin Paketi

D-Smart Go dizi, film, belgesel ve maç izlenebilen bir platformdur. Birçok dünyaca ünlü yapımları bünyesinde barındıran D-Smart Go’dan faydalanmak için üye olunması gerekmektedir. Belli bir abonelik ücreti ödendiğinde size sunulan tüm içeriklerden faydalanabilirsiniz. Ticari olarak getiri de iyi bir rol oynayan D-Smart Go aboneliği bu getiriyi daha da arttırmak için hediye kartlarını da satışa sunuyor. Kişilerin kendisi dışında istediği kişiye hediye olarak da sunabileceği bu kartlarla abonelik ücreti ödenmiş oluyor ve D-Smart Go içeriklerinden faydalanılıyor. Her bütçeye ve zevke uygun paketlerle kullanıcılar istediği paketi seçerek eğlencenin tadını çıkartıyor.

1 -3-6-12 Aylık kartlardan oluşur. Toplam 200’den fazla kanal izlenebilir. Seçkin belgesel kanalları, uluslararası haber Kanalları, özel çocuk kanalları, özel yemek ve müzik kanalları paketin içine dahildir. TV canlı yayınlarından, seç izle içeriğinden ve kaydet izle özelliğinden yararlanılabilir.

D-Smart Film Dizi Paketi

Dizi film paketi ile 90’dan fazla tv kanalı, film, dizi, belgesel çocuk ve eğlence içerikleri tv yayını durdur, geri al, kaydet özelliklerinden yararlanabilir. Abonelik küpür üzerinde yazan süre kadar geçerlidir.

D-Smart Go – Mega Paket

1-3-6 ve 12 Aylık abonelik kartıdır. Tüm kanallardan yararlanabileceğiniz karttır. 100’den fazla TV kanalıspor, film,belgesel, eğlence içerikleri, TV yayını durdurma, geri alma ve kaydetme özelliklerinden faydalanılabilir.Küpür üzerinde yazan aya göre 1-3-6 ve 12 aylık abonelikten yararlanılır.

Digiturk Play

Digiturk Play, Türkiye Süper lig maçlarını, film ve dizileri izleyebileceğiniz bir platformdur. Premier Ligler, Süper Ligdeki tüm maçlar, UEFA Avrupa ve UEFA Şampiyonlar Ligi, Belgesel, Film ve Eğlence kanllarıyla oldukça rağbet gören Digiturk Play kullanıclarına sunduğu farklı paketlerle de herkese kendi zevkine göre paket seçme hakkı sunuyor. Digiturk Play kartları, dilerseniz kendiniz kullanabilir ya da başkasına hediye olarak satın alabilirsiniz.

Digiturk Play Paket Detayları ;

Ailenin Yıldızı + Sezon Sonuna Kadar Taraftar Paketi (Hediye): Bu abonelikle, belgesel, spor, film müzik ve yaşam içeriklerinden yararlanılabilir.

Avrupanın Yıldızı + Sezon Sonuna Kadar Taraftar Paketi (Hediye): UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Ligi 1, Serie A, Turkish Airlines EuroLeague, ATP Masters 1000, WTA, İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1 ve çeşit belgesel, çocuk, eğlence kanalları pakete dahildir.

Trabzonspor Taraftar + 1 Ay Sporun Yıldızı (Hediye): Bu paket Trabzonspor takımının tüm maçlarının izlenebileceği pakettir. Trabzonsporlu taraftarlar takımlarının Süper Lig ve UEFA maçlarını bu paketle izleyebilir.

Taraftar Paket (FB-GS-BJK)+ 1 Ay Sporun Yıldızı (Hediye): FB,GS ve BJK takım taraftarlarının Süper Lig,UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligindeki maçlarını izleyebilecekleri kartlardır.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?