E-PIN OYUN OTSPlatform Online Oyunlar ile ilgili mecranın veya kullanım hakkının aktivasyonu için gerekli olan kodların/pinlerin Perakende Noktalarında gerçek zamanlı tedarik ve satışını yapabilme imkanı sunar. epin logo

Riot

LEAGUE OF LEGENDS

Dünyanın en çok ses getiren oyunlarından birisi olan League Of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir strateji oyunudur. Riot Games’in merkezi Los Angeles, California’dadır ve dünyanın dört bir yanında 23 ofisi bulunmaktadır. Dünyanın en çok tercih edilen oyunlarından biri olan League Of Legends kendi içerisinde ayrıca bir ticaret ağına sahiptir ve bu ticaret ağının temeli RP, yani Riot Points’lerden oluşur. RP’ler oyun içinde karakter ve karakterinize avantaj sağlayacak itemlerin alınmasını sağlar. Ne kadar çok Riot Points varsa kullanıcı o kadar öge alınabilir. Oyuncuların büyük bir ticari hareket oluşturduğu RP’ler farklı baremlerle oyun severlere sunuluyor.

League Of Legends Riot Points hediye kartları satın alındığında kartın değerine göre oyunculara 400 -840 -1780- 3620-6450 ya da 12800RP değerinde bir dijital kod teslim edilir RP’nin dijital kodu aktif edildikten sonra, League of Legends’da tutar hesaba eklenir ve oyuncular item ve karakter satın alır.

InGame

ZULA

Zula ilk Türk yapımı çok oyunculu bir bilgisayar oyunudur. Türkiye’de ve 2016 itibari ile Brezilya’da oldukça sevilmiş ve sonrasında çok daha geniş kitlelere yayılmıştır.

Oyun içinde Zula Altın kazanmak için harcayacağınız zamanı Zula Altın satın alarak telafi edebilirsiniz.

Küpürün üzerinde yer alan 2100-4300-9000-23250-48000-105000 değerindeki Zula Altınlar ile oyun içindeki alışverişlerinizde kullanacağınız ile silah, cephanelik, ekipman vb. eşyalar satın alınabilir.

Razer

RAZER GOLD

Razer Gold, tüm dünyada geçerli ve oyuncular için geliştirilmiş bir elektronik cüzdandır. Razer Gold ile dünyaca ünlü oyunların Pinlerini alabilirsiniz. Milyonlarca oyuncuyu ekosisteminde barındıran Razer, dünyanın en sevilen ‘’gamer’’ markasıdır.

Dünyanın önde gelen oyun ve dijital eğlence endüstrisi markalarının birincil monetizasyon yöntemlerindendir. Dünya genelinde 4.000.000’dan fazla online ve offline erişim noktası ve 10.2 Milyar dolar değeri ve 550 milyondan fazla oyuncu sayısı ile dünyanın en değerli ve fırsatı bol oyun & dijital eğlence pazarıdır.

Razer Gold sayesinde oyuncular, sistem üzerinden para harcadıkça ürün kazanma şansı yakalar. 5 TL – 10 TL – 15 TL – 25 TL -50 TL ve 100 TL’lik baremlerden oluşur. Razer Gold pinler ise gold.razer.com adresi üzerinden oluşturulan hesap ve cüzdan içerisinde kullanılır. Cüzdan oluşturma işlemi tamamlandıktan sonra sağ üst köşede bulunan «Yükle» sekmesine tıklanır. Razer Gold PIN Kullan’a tıklandıktan sonra direktifler takip edilir ve PIN kodu kullanılarak alınan değer karşılığında TL cüzdana yüklenir. Satın alınan Razer Gold Pini (E-pinini) satın alınan tarihten sonra 1 yıl geçerlidir.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?