E-PIN OYUN OTSPlatform Online Oyunlar ile ilgili mecranın veya kullanım hakkının aktivasyonu için gerekli olan kodların/pinlerin Perakende Noktalarında gerçek zamanlı tedarik ve satışını yapabilme imkanı sunar.

Riot

LEAGUE OF LEGENDS

Dünyanın en çok ses getiren oyunlarından birisi olan League Of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir strateji oyunudur. Riot Games’in merkezi Los Angeles, California’dadır ve dünyanın dört bir yanında 23 ofisi bulunmaktadır. Dünyanın en çok tercih edilen oyunlarından biri olan League Of Legends kendi içerisinde ayrıca bir ticaret ağına sahiptir ve bu ticaret ağının temeli RP, yani Riot Points’lerden oluşur. RP’ler oyun içinde karakter ve karakterinize avantaj sağlayacak itemlerin alınmasını sağlar. Ne kadar çok Riot Points varsa kullanıcı o kadar öge alınabilir. Oyuncuların büyük bir ticari hareket oluşturduğu RP’ler farklı baremlerle oyun severlere sunuluyor.

League Of Legends Riot Points hediye kartları satın alındığında kartın değerine göre oyunculara 400 -840 -1780- 3620-6450 ya da 12800RP değerinde bir dijital kod teslim edilir RP’nin dijital kodu aktif edildikten sonra, League of Legends’da tutar hesaba eklenir ve oyuncular item ve karakter satın alır.

Epic Games

FORTNITE

Epic Games Cary, Kuzey Carolina merkezli bir video oyunu yapım ve geliştirme şirketidir. Birçok ödüle layık görülen Epic Games’in en başarılı yapımlarından birisi de Fortnite’dır. Bu zamana kadar toplam 40+ milyon ve 3.4+ milyon eş zamanlı oyuncuya ev sahipliği yaparak büyük başarı elde etmiştir. Fortnite V Papeller ile kıyafetler, planörler, ifadeler ve son sezonun savaş bileti gibi birçok item alınabilir. Itemlerın çok büyük ilgi gördüğü Fortnite’ın oyun V papellerin ticari getirisi de yüksek olmaktadır.

Oyunculara 1000 V Papel değerinde kod teslim edilir. Kod aktif edildikten sonra kullanıma başlanır.

Oyunculara 2500 +300 V Bonus Papel değerinde kod teslim edilir. Kod aktif edildikten sonra kullanıma başlanır.

Oyunculara 4000+1000 Bonus V-Papel kod teslim edilir. Kod aktif edildikten sonra kullanıma başlanır.

Oyunculara 10000 +3500 Bonus V-Papel kod teslim edilir. Kod aktif edildikten sonra kullanıma başlanır.

InGame

ZULA

Zula ilk Türk yapımı çok oyunculu bir bilgisayar oyunudur. Türkiye’de ve 2016 itibari ile Brezilya’da oldukça sevilmiş ve sonrasında çok daha geniş kitlelere yayılmıştır.

Oyun içinde Zula Altın kazanmak için harcayacağınız zamanı Zula Altın satın alarak telafi edebilirsiniz.

Küpürün üzerinde yer alan 2100-4300-9000-23250-48000-105000 değerindeki Zula Altınlar ile oyun içindeki alışverişlerinizde kullanacağınız ile silah, cephanelik, ekipman vb. eşyalar satın alınabilir.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?