League Of Legends

RIOT GAMES

Dünyanın en çok ses getiren oyunlarından birisi olan League Of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir strateji oyunudur. Riot Games’in merkezi Los Angeles, California’dadır ve dünyanın dört bir yanında 23 ofisi bulunmaktadır. RP’ler oyun içinde karakter ve karakterinize avantaj sağlayacak itemlerin alınmasını sağlar. Ne kadar çok Riot Points pini varsa kullanıcı o kadar öge alır. Oyuncuların büyük bir ticari hareket oluşturduğu oyun pinleri farklı baremlerle oyun severlere sunar.

League Of Legends oyun Pinleri (RP) 400 RP – 840 RP -1780 RP- 3620 RP -6450 RP ya da 12800 RP değerinde baremlerden oluşur. Satın alma işleminden sonra bilgi fişinde yer alan oyun pin kodu aktif edildikten sonra tutar oyuncunun League Of Legends hesabına yüklenir oyuncular bu sayede item ve karakter satın alır. Oyuncular, satın aldıkları pinleri kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Point Blank

ZEPETTO

Point Blank, Güney Koreli oyun şirketi Zepetto tarafından geliştirilen ve 2008 yılında yayınlanan çevrimiçi birinci şahıs nişancı tarzı oyundue. Point Blank’in global oyuncu sayısı 1000 Milyon üzeri, Türkiye’de kayıtlı olan oyuncu sayısı ise 8.7 Milyondur. Aylık aktif oyuncu sayısı ise 350.000 ve üzeridir.

Point Blank 900 TG – 1800 – 4500 TG, 10400 ve 21000 TG‘lik baremlerinden oluşur. Pin satın alma işleminden sonra Razer Gold oyun pinini kullanabilmek için oyuncular cüzdan oluşturur ve oyun pinini yükler. Oyuncu almış olduğu pini oyun ve oyun içerisinde kullanmaya başlar. Oyuncular, satın aldıkları pinleri kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

PUBG Mobile

RAZER

Takım olarak veya solo şekilde oynanabilen PUBG, FPS oyun kategorisindedir. Oyunda bir uçağın içinde toplanmış olan oyuncular belirledikleri noktalara paraşütle atlayarak adadaki imkanlarla görevleri yapmaktadırlar. Bir oyuna yaklaşık olarak 100 kişi dahil olmaktadır. PUBG Mobile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en popüler oyunlar sıralamasında zirvededir ve milyonlarca oyuncu kitlesine hitap etmektedir.

PUBG Mobile UC pinleri 33 UC – 70 UC – 108 UC – 180 UC – 360 UC – 765 UC – 2095 UC – 4400 UC değerinde baremlerden oluşur. Satın alma işleminden sonra bilgi fişinde yer alan oyun pin kodu aktif ettikten sonra UC’ler hesaba eklenir ve oyuncular giysi, paraşüt ve silah gibi eşyalarına estetik kazandırmakla beraber yeni sezon başlangıçlarında, o sezona özel modlara, yeni rekabet seviyesine ve yeni eşya skinlerine erişir. Oyuncular, satın aldıkları pinleri kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Razer Gold

RAZER 

Razer Gold, tüm dünyada geçerli ve oyuncular için geliştirilmiş bir elektronik cüzdandır. Razer Gold ile dünyaca ünlü oyunların Pinlerini alabilirsiniz. Milyonlarca oyuncuyu ekosisteminde barındıran Razer, dünyanın en sevilen ‘’gamer’’ markasıdır. Dünya genelinde 4.000.000’dan fazla online ve offline erişim noktası ve 10.2 Milyar dolar değeri ve 550 milyondan fazla oyuncu sayısı ile dünyanın en değerli ve fırsatı bol oyun ve dijital eğlence pazarıdır. Dünyanın önde gelen oyun ve dijital eğlence endüstrisi markalarından birisidir.

Razer Gold 5 TL – 10 TL – 15 TL – 25 TL -50 TL ve 100 TL’lik tutarlardan oluşur. Pin satın alma işleminden sonra Razer Gold oyun pinini kullanabilmek için oyuncular cüzdan oluşturur ve oyun pinini yükler. Oyuncu almış olduğu pini oyun ve oyun içerisinde kullanmaya başlar. Oyuncular, satın aldıkları pinleri kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Valorant

RIOT GAMES

Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanan bir free-to-play çok oyunculu taktiksel birinci şahıs nişancı video oyunudur. Oyuncular, dünyadaki çeşitli ülke ve kültürlere göre tasarlanmış bir dizi ajan karakter olarak oynarlar. Ana oyun modunda, oyuncular, her bir takımın beş oyuncuya sahip olduğu saldıran veya savunan takıma atanır. Kısa zamanda milyonlarca oyuncuya ulaşan Valorant sunduğu dijital VP’ler (Valorant Points) ile oyunu geliştirme imkanı sunuyor.

Valorant VP oyun pinleri VP- 600 VP – 1250 VP – 2500 VP -4400 VP ve 8400 VP değerinde baremlerden oluşur. Satın alma işleminden sonra bilgi fişinde yer alan oyun pin kodu aktif ettikten sonra Pin VP dijital pin hesaba eklenir ve oyuncular item ve karakter satın alır. Oyuncular, satın aldıkları pinleri kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Zula

INGAME

Zula ilk Türk yapımı çok oyunculu bir bilgisayar oyunudur. Türkiye’de ve 2016 itibari ile Brezilya’da oldukça sevilmiş ve sonrasında çok daha geniş kitlelere yayılmıştır. Zula oyun pini sayesinde oyuncular, Oyun içinde Zula Altın kazanmak için zaman harcamak yerine Zula Altın pinini direkt olarak satın alır.

ZULA Altın Oyun Pinleri 2100 ZA – 4300 ZA – 9000 ZA – 23250 ZA – 48000 ZA ya da 105000 ZA değerinde baremlerinden oluşur. Bilgi fişinde yer alan oyun pin kodu aktif edildikten tutar oyuncunun ZULA hesabına eklenir ve item ve karakter satın alınabilir. Oyuncular, satın aldıkları pinleri kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?