Vodafone

Konuşma Paketleri

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir. Bütçeye göre hazırlanan TL kartlarla, konuşma, internet ve SMS gibi birçok hizmetten yararlanılabilir. Yüklenen TL’ler daha sonra en çok kullanılan servise göre paket ya da tarifeye de çevrilerek daha avantajlı bir hale dönüştürülebilir.

30-35- 40 ve 50 TL’lik kartları küpür üzerinde yer alan tutarızerinde yer alan tutarı yükledikten hemen sonra kullanıma başlanabilir. İnternet ve SMS gibi hizmetlerde kullanılabilir. Tarife veya pakete çevrilebilir.

Vodafone

Sosyal Paketler

Vodafone müşterilerine sunmuş olduğu Standart TL Kartların dışında, müşterilerinin bütçesine ve ihtyacına yönelik ek paketlerle de çözümler sunuyor. Kullanıcılar İhtiyaç anında Haftalık ya da Günlük paketlerle, ister SMS, ister konuşma veya internetten faydalanabiliyor. Kullanıcı, ek paketlerle ihtiyacına uygun servisi belirler yükleme yapar ve kullanıma kaldığı yerden devam eder. Ek paketler her kitleye ve ilgi alanına hitap ettiği için oldukça fazla tercih edilen ürünlerdir.

Satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz günden itibaren 3 TL’lik paketinizi 1 hafta içerisinde kullanabileceğiniz karttır. 250 MB veya 50 Dakika konuşma hizmeti sunar.

9 TL değerinde 1 hafta kullanım süresi olan kartlardır. İçeriğinde 500 MB internet veya her yöne 100 dk kullanım hakkı vardır.

Yükleme işlemini gerçekleştirdiğiniz günden itibaren 15 TL’lik paketinizi 1 hafta içerisinde kullanabileceğiniz karttır. 1GB internet, her yöne 100 dk ve her yöne 100 SMS kullanım hakkı vardır.

5 TL değerindedir.Paketinizi 1 hafta içerisinde kullanabileceğiniz karttır. Whatsapp, Facebook Messenger kullanımı internet kotanızdan düşmez.

10 TL’lik pakettir. Youtube ve İzlesene yönüne yapacağınız kullanımlar internet kotanızdan düşmez. Kullanım süresi 1 haftadır.

7 TL’lik pakettir. Facebook, İnstagram ve Twitter yönüne yapacağınız kullanımlar internet kotanızdan düşmez.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?