Şaypa, Mobiliva OTS İle Sanal TL Satışına Başladı !

Şaypa, Mobiliva’nın perakende de çığır açan OTS platformu sayesinde yazarkasalarını kullanarak Turkcell, Vodafone ve Avea operatörlerin Sanal TL’lerinin (Kontör) satışına başladı.

Şaypa, OTS platformu sayesinde Sanal TL satışlarında muhtemel ortaya çıkabilecek kayıp, çalıntı, lojistik sıkıntısını ve SKT gibi son derece riskli durumları da ortadan kaldırdı.

Şaypa, OTS platformu ile Sanal TL satın almasında da inanılmaz bir kolaylık yakalayarak satmadığı ürünün parasını önceden ödemeyip stok taşıma riskinden de kurtuldu.

Mobiliva’nın operasyon birimini; ŞAYPA yönetimine anlık raporlama yaparak bölge/mağaza satış detaylarını aktarıyor. Operatörlerle anlık ve gerçek zamanlı günlük mutabakat yaparak yardımcı oluyor. Haftalık olarak talep edilen ilgili kişilere 3 operatör satışlarını bölge/mağaza/ürün/düşük-yüksek satış yapan mağaza bazlı rapor gönderiyor.

Ayırca operatörlerin yaptığı kampanyaları ücretsiz olarak yazarkasalarından çıkan bilgi fişlerinde duyuruyor.

Şaypa Cari Hesaplar Müdürü Gülsüm Korkmaz konu ile ilgili aşağıdaki açıklamaları yaptı;
“Sanal TL satışında bankalara ve kredi kartlarına bağımlılığımızı, nakit TL satışlarımızda da stok ve kayıp-çalıntı riskimizi ortadan kaldırdı. Online rapor alıp sistemimizle karşılaştırabilmemizi sağladı. Sorunsuz, stoksuz, takip edilebilir rahat satış imkanları sağlayan Mobiliva, hızlı sonuç almayı ve sağlam çözümleri seven firmalara kesinlikle tavsiyemdir.”

Müşteri destek ekibimize kullanım ve destek için 7/365 mesai saatleri içerisinde (08.00 – 18.00) aşağıdaki iletişim bilgilerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?