Türkiye Gıda Perakendesinde Bir İlk!

iTunes ve Google Play kartları. Mobiliva OTS Platformu ile Adese mağazalarında satılmaya başlandı

iTunes ve Google Play kartlar Türkiye’de ulusal ve yerel gıda zincirleri arasında ilk defa ADESE’de satışa sunuldu. Apple ve Android uygulama mağazalarında kullanılan kartlar, ulusal alanda faaliyet gösteren perakende zinciri ADESE mağazalarında satışa sunuldu.

iTunes ve Google Play kartlar ile Apple ve Android uygulama mağazalarından milyonlarca uygulama, müzik, film, oyun kolayca satın alınabiliyor. Kredi kartı kullanmak istemeyen ya da farklı nedenlerle harcadığı kadar satın almak ve yakınlarına hediye almak isteyenler için ideal seçim olan iTunes ve Google Play kartları, dünya ve Türkiye pazarında tüketiciler tarafından büyük ilgi görüyor.

Adese’nin sanal ürün satışlarına alt yapı desteği veren Mobiliva OTS Platformu, iTunes ve Google Play kartlarının sanal olarak satışında da hizmet vermektedir. iTunes ve Google Play kart satışı Adese’nin yazarkasaları üzerinden doğrudan ve Mobiliva OTS Platformu sayesinde yapılmaktadır.

25 ve 50 TL’ lik kartlar
ADESE’de satılan iTunes ve Google Play kartlar tüm dünyada olduğu gibi 25 ve 50TL’lik iki farklı seçenekle sunuluyor tüketiciye sunuluyor. iTunes kartlar, Apple’ın ürettiği bilgisayar, iPad, iPhone, iPodTouch gibi araçlarda kullanılabilirken, Google Play kartlar Android tabanlı tüm cihazlarda kullanılabilmektedir.

Basın Haberleri :

Anayurt

Manşet

Memleket

Merhaba Haber

Ortakalan

Perakende

Müşteri destek ekibimize kullanım ve destek için 7/365 mesai saatleri içerisinde (08.00 – 18.00) aşağıdaki iletişim bilgilerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?