Kasadan Ödeme

Kasadan Ödeme, anlaşmalı üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde işlem tutarlarının kart bakiyelerinden düşülerek ödenmesini sağlayan alternatif ödeme yöntemidir. OTS 2.x aracılığı ile iş ortaklarımız entegre olduğumuz Satış Noktaları kasalarında kullanıcılarına QR / Kod İle dijital ödeme yapma imkanı sunar.

Satış Noktalarında, ön ödemeli kart kullanıcıları kartlarını bir ödeme aracı olarak kullanabilirler. Daha önce yüklenen bakiyeler kasa donanımı ile entegre çalışan QR Okuyucular kullanılarak ilgili ödeme kuruluşunun sağladığı uygulama üzerinde yer alan Kasadan Ödeme için kullanılır.

OTSPlatform aracılığı ile iş ortaklarımız, entegre olduğumuz Satış Noktası kasalarında kullanıcılarına Kasadan Ödeme fırsatı sunar.

Kasadan Ödeme

Tüm Şok mağazalarında kullanıcılar Paycell uygulaması içerisindeki Paye kartlarını mobil uygulama üzerinde bir ödeme aracı olarak kullanabilmektedir.

OTSPlatform olarak, Kasadan Ödeme kategorisinde, halihazırda Paycell’i Satış Noktaları ile buluşturmaktayız ve şu anda entegrasyon aşamasında olduğumuz birçok firma mevcuttur.

Her gün binlerce Kasadan Ödeme  işlemi Satış Noktalarında gerçekleşmektedir.

Bakiye Yükleme

Lider ödeme kuruluşlarına ait ön ödemeli kartlara para yükleme süreci yazarkasalar üzerinden OTSPlatform aracılığı ile gerçekleştirilir.

OTSPlatform aracılığı ile kullanıcılar ön ödemeli kartlarına yükleme işlemlerini Türkiye’nin dört bir tarafındaki Satış Noktalarında kolayca gerçekleştirebilir.

Satış Noktalarında, ödeme kuruluşlarına ait ön ödemeli kartlara para yükleme süreci yazar kasalar üzerinden OTS 2.x aracılığı ile gerçekleştirilir. Her gün binlerce ön ödemeli karta Bakiye Yükleme işlemi Satış Noktalarında gerçekleşmektedir.

Bakiye Yükleme Örnekleri

Fatura Tahsilatı

OTS 2.x aracılığı ile satış noktalarında, 3. parti kurum faturasını ödemek isteyen müşteriler Satış Noktalarında Fatura Tahsilatını gerçekleştirilebilir.

Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, GSM Operatörü ve diğer yüzlerce Fatura Tahsilatı Satış Noktaları kasalarında OTSPlatform aracılığı ile gerçekleşir.

OTSPlatform aracılığı ile kullanıcılar, Türkiye’nin dört bir yanından faturalarını hızlı ve kolay bir şekilde ödeme imkanına sahip olur.

OTSPlatform ile kullanıcılar Satış Noktalarında, Fatura Tahsilatını hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Satış Noktalarında Fatura Tahsilat ödeme kullanımları gün geçtikçe artmakta ve yaygınlaşmaktadır.

Fatura Tahsilatı Örnekleri

Para Transferi

OTSPlatform’un Para Transferi modülü ile kullanıcılar 81 ilde, banka hesabına ihtiyaç duymadan, mağazaların açık olduğu saatlerde kullanıcılar Satış Noktalarından para transferi işlemini gerçekleştirebilirler. İlk adımda para göndermek isteyen kişiden kasa görevlisi, cep telefonu numarası, ad, soyad ve T.C Kimlik Numarası bilgilerini alır. Bu bilgilerle para gönderim işlemi tamamlanır. İsim ile gönderilen parayı çekebilmek için alıcı tarafında ise OTP ve T.C kimlik numarası ile kontroller yapılır ve para çekilir.

Satış Noktalarından para göndermek istenen kişinin IBAN numarasına veya kredi kartına da para gönderim işlemi gerçekleştirilebilir. Para transfer işleminde isme havale haftanın 7 günü Satış Noktalarının açık olduğu saatler içinde gerçekleştirilebilir. IBAN’a ve kredi kartına para gönderme işlemleri iş günleri 16:30’a kadar gerçekleşir.

Para Transferi Örnekleri

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?