Turkcell

TL Paketler

Turkcell’in faturasız hat kullanan müşterilerine sunduğu hizmettir. Kullanıcıların, dakika, youtube  internet konuşma ve SMS’ten oluşan paket tercihine göre yaptığı kullanım bedelleri paket kotasından düşer.

TL paketleri farklı tutarlardan oluşur. Yükleme yapıldıktan hemen sonra kullanıma başlanabilir. İnternet ve SMS gibi hizmetlerde kullanılabilir. Tarife veya pakete çevrilebilir. TL Yükleme işlemi talebe göre kişinin kendisine ya da bir başkasının numarasına yapılabilir.

Turkcell

Ek Paketler

Türkiye’nin en büyük operatör devlerinden birisi olan Turkcell’in müşterilerine sunduğu hizmettir. Kullanıcılar Net Paketlerini  SMS, konuşma, sosyal medya ve internet için kullanabilirler.

Kullacılar, paket içeriğine göre  SMS, internet, konuşma, facebook, Twitter gibi soyal medya  medya kanallarını kotalarından düşmeden kullanabilir. Paket yükleme işlemi talebe göre kişinin kendisi numarasına ya da bir başkasının numarasına yapılabilir.

Türk Telekom

TL Paketler

Türk Telekom sunduğu TL paketleri faturasız hat müşterilerine özel internet, SMS, İnternet ve konuşma dakikası sunar. Kullanıcılar, TL paketlerini konuşma, SMS ve internet için kullanabilirler..

TL paketleri  farklı tutarlardan  oluşur. Yükleme yapıldıktan hemen sonra kullanıma başlanabilir. İnternet ve SMS gibi hizmetlerde kullanılabilir. Tarife veya pakete çevrilebilir. TL Yükleme işlemi talebe göre kişinin kendisine ya da bir başkasının numarasına yapılabilir.

Türk Telekom

Ek Paketler 

Türk Telekom sunduğu Ek paketler ile faturasız hat müşterilerine özel internet, SMS, İnternet ve konuşma dakikası sunar. Sunulan paketler ile kişiler TL paketlerinden düşmeden internet, konuşma ve SMS kullanabilirler.

 Farklı tutarlardan oluşan paketlerdir. Yükleme yapıldıktan hemen sonra kullanıma başlanabilir.   SMS, internet, konuşma, ve youtube için kullanılır. Yükleme işlemi talebe göre kişinin kendisine ya da bir başkasının numarasına yapılabilir.

Vodafone

Cep Lira

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Bütçeye göre hazırlanan TL kartlarla, konuşma, internet ve SMS gibi birçok hizmetten yararlanılabilir. Yüklenen TL’ler daha sonra en çok kullanılan servise göre paket ya da tarifeye de çevrilerek daha avantajlı bir hale dönüştürülebilir.

Tutar yükleme yapıldıktan hemen sonra kullanıma başlanabilir. Yüklenen tutar İnternet ve SMS gibi hizmetlerde kullanılabilir. Tarife veya pakete çevrilebilir. TL Yükleme işlemi talebe göre kişinin kendisine ya da bir başkasının numarasına yapılabilir.

Vodafone

Kolay Paketler

Vodafone’un İnternet, konuşma ve SMS kullanımı için müşterilerine sunduğu paketlerdir. Kullanıcılar, bütçe ve ihtiyacına göre diledikleri paketi satın alıp kullanabilirler.

Paket Yükleme yapıldıktan hemen sonra kullanıma başlanabilir. Yüklenen tutar paketin içeriğine göre SMS, internet, konuşma için kullanılır.  Yükleme işlemi kişiye ya da bir başkasının numarasına yapılabilir.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?