Dijital Ürün Satış ve Aktivasyon

Bazı ürün ve servislerin tüketicilere satışı yapılsa bile, regülasyonlar gereği bu ürün ve servislerin tüketiciler tarafından kullanılmaya başlanması için belirli kimlik doğrulama yöntemleri kullanılarak tüketici adına ürün/servisin aktive edilmesi gerekmektedir. Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak isteyen markalar satış anında hizmeti aktive etmek isterler.

Bu bakış açısı doğrultusunda ürün ve servislerinizin satışını yaptırırken anında aktivasyon çözümlerimiz ile de müşterilerinizin hızlıca servislerinizi kullanmasını sağlıyoruz.

  • Ek Garanti Satış ve Aktivasyonu
  • Ön Ödemeli Kart Satış ve Aktivasyonu

Ön Ödemeli Karta & Dijital Cüzdana Bakiye Yükleme

Özellikle son yıllarda e-ticaretin artması ile sanal alışverişlerde kullanılan ödeme yöntemlerine bir yenisi daha eklendi – Ön Ödemeli Kartlar.

Bakiyesi kadar alışveriş yapmak isteyen, kredi kartı kullanmayan, limit aşımı riskleri ile karşılaşmak istemeyen kullanıcılar tarafından tercih edilen Ön Ödemeli Kartların Bakiye Yüklemeleri, OTS’in çalıştığı noktalarda yapılabilir. Ön Ödemeli Kart Kullanıcıları evinin – işinin hemen yanı başında bulunan, kolayca erişebileceği ve güvendiği Satış Noktalarında  OTS –  Tahsilat Modülü sayesinde hesaplarına anında bakiye yükle.

E-Para firmaları OTS üzerinden tek bir entegrasyon ile 17.000 satış noktasında 4 farklı hizmetle kullanıcıları ile buluşuyor.

Kart Satış & Aktivasyon

Satış Noktalarında Kasada Kart Satışı
Kasada Anında Aktivasyon

Bakiye Sorgulama

Satış Noktalarında Kasada Müşteri No Üzerinden Bakiye Sorgulama Yapar

Bakiye Yükleme

Satış Noktalarında Kasada Anında Belirli Küpürler Üzerinden Müşteri No İle Müşterinin Dilediği Kartına Bakiye Yüklenir

Dijital Para Satışı

Satış Noktalarında Dijital Para Kart Satışında Anında Gerçek Zamanlı PIN / ŞİFRE / KOD Teslimi Bilgi Fişi İle Yapılır

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?