OTS Yazar Kasa Çözümleri İle Satış Noktaları ve Markaları Bir Araya Getirir
Son Kullanıcıların Hayatını Kolaylaştıran Yeni Nesil Dijital Çözümleriyle Satış Noktalarına Yeni Gelir Modeli Yaratır.

Finansal Hizmet

OTS Satış Noktalarındaki yazar kasa üzerinden birçok yeni nesil finansal işlemin yapılmasını sağlar. Alternatif dijital ödeme yöntemi QR / Kod ile Ödeme Satış Noktaları arası yazar kasalardan Para Transferi, bankaya gitmeye gerek kalmadan kasadan Fatura Tahsilatı, ön ödemeli kartlara para yükleme işlemini sağlayan Bakiye Yükleme İşlemleri gibi yeni nesil çözümleri Satış Noktalarına ve son kullanıcılara sunar.

Oyun ve Cüzdan

Türkiye’de ve dünyada büyük ses getiren oyun markalarının kodlarını içeriğinde barındırır. Kullanıcılar bu kodlar ile oyun içerisinde alışveriş yapabilir, kodları ile karakter, kostüm gibi itemler satın alabilirler.

Ayrıca, cüzdanlarını kullanıp yükleme yaparak, kodlarını farklı oyunlarda kullanabilirler.

Operatör TL ve Paketler

OTS’in yazar kasaya entegrasyonu sayesinde, Satış Noktasının yazar kasasından Türkiye’nin dev operatörlerinin TL ve İnternet Paket yüklemelerini kolayca gerçekleştirebilir.

Müşteriler, sadece kendi telefon numaralarına değil dilerlerse farklı kişilerin cep telefonuna da TL ve İnternet Paket yüklemesi yapabilirler.

Dijital Platform Abonelik

OTS portföyünde içerisinde film, dizi, spor, eğlence gibi birçok içeriği barındıran dünyaca ünlü dijital platformların abonelik ve cüzdan kodlarını kullanıcılara sunar.

Kullanıcılar, platform tercihi yaptıktan sonra, abonelik sürelerinin yer aldığı baremler arasından seçim yaparak satın aldıkları kodları tanımlar ve tanımlama sonrasında anında izlemeye başlayabilirler.

Mobil Uygulama Cüzdan

IOS ve Android (App Store, Google Play) uygulamalarının içerisinde alışveriş yapılmasını sağlayan kodlardır.

Kullanıcılar, aldıkları bu kodlar ile müzik, kitap, oyun gibi farklı kategoride milyonlarca uygulamada satın alma işlemi yapabilirler.

Müzik

Fizy kodları, kullanıcılara bir süre boyunca ücretsiz olarak Premium hesap özelliklerine erişim imkanı sunar. Premium hesap, reklamsız müzik dinleme, çevrimdışı dinleme ve yüksek kalitede müzik dinleme gibi avantajlar sunar.

Kullanıcılar, bu sayede müzik dinlemek için daha fazla seçeneğe ve yenilikçi özelliklere erişebilirler.

Eğitim

İçerisinde yabancı dil eğitimi, kişisel gelişim, açık öğretim, LGS, TYT sınavları için canlı ders ve testleri uzun ders saatlerini barındıra eğitim kodları eğitim kodlarıdır.

Kullanıcılar, ihtiyaç duydukları eğitim kodlarını, satın aldıktan sonra kodları tanımlayarak hemen kullanıma başlayabilirler.

E.Ticaret Alışveriş

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinde alışveriş yaparken kullanabileceğiniz indirim kodlarıdır. Farklı baremlerde satışa sunulan, satın alınan kodlar ödeme sırasında indirim olarak kullanılabilir.

Kodlar e-ticaret sitelerine özeldir. Kullanıcılar, satın aldıkları kodları geçerli kategorilerde indirim olarak kullanabilir, satın aldıktan hemen sonra tanımlama yaparak, kullanabilirler.

Hizmet

Otel rezervasyonu, uçak bileti, araç kiralama gibi farklı kategoride hizmet çeşidini içerisinde barından kodlardır. Kullanıcılar, satın aldıkları kodlar ile ilgili markanın sunduğu hizmetlerden indirimli olarak yararlanabilirler.

Kodları markanın yaptığı yönlendirme doğrultusunda tanımladıktan sonra kullanıcılar hemen avantajlardan yararlanabilirler.

Etkinlik

Tiyatro, sinema, müzikal, konser gibi birçok etkinliğin biletlerini barındıran etkinlik kodları portföyümüzde yer alır.

Kullancılar, aldıkları kodlar ile konser, tiyatro, sinema, müzik, futbol, basketbol, voleybol biletleri ve çok daha fazlasına ulaşabilir, kodu tanımlayarak anında biletlerini satın alabilir ya da tercih ettikleri etkinliği platformdan izleyebilirler.

Ebeveyn Denetim

Çocukları internette zararlı içeriklerden korumak için kullanılan kodlardır. Kullanıcılar, ebeveyn denetimi ile çocuklarının internet kullanım yönetimini yapabilirler. Kodun içeriği, YouTube kontrolü, göz koruması, arama geçmişi, uygulama engelleme, web-kontrolü gibi kısıtlamalar ve yönetimlerden oluşur.

Kullanıcılar, bu kodları alıp, tanımlama yaptıktan hemen sonra kullanıma başlayabilirler.

Portföyde Yer Alan Markalarla İlgili Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın