Finansal Hizmet | Operatör Satış ve Yükleme | Oyun Pini | Dijital Ürün Pini | OTS e.Ticaret

OTSPlatform Yazar Kasa Çözümleri İle Satış Noktaları ve Markaları Bir Araya Getirir.
Son Kullanıcıların Hayatını Kolaylaştıran Yeni Nesil Dijital Çözümleriyle Satış Noktalarına Yeni Gelir Modeli Yaratır.

Finansal Hizmet

OTSPlatform Satış Noktalarındaki yazar kasa üzerinden birçok yeni nesil finansal işlemin yapılmasını sağlar.

Alternatif dijital ödeme yöntemi QR / Kod ile Ödeme Satış Noktaları arası yazar kasalardan Para Transferi, bankaya gitmeye gerek kalmadan kasadan Fatura Tahsilatı, ön ödemeli kartlara para yükleme işlemini sağlayan
Bakiye Yükleme İşlemleri gibi yeni nesil çözümleri Satış Noktalarına ve son kullanıcılara sunar.

Operatör Satış ve Yükleme

OTSPlatform’un yazar kasa üzerine entegre ettiği birçok operatör markası sayesinde müşteriler, alışveriş yaptığı Satış Noktasının yazar kasasından Türkiye’nin dev operatörlerinin TL ve İnternet Paket yüklemelerini kolayca gerçekleştirebilir.

Müşteriler, sadece kendi telefon numaralarına değil dilerlerse farklı kişilerin cep telefonuna da TL ve İnternet Paket yüklemesi yapabilir. Operatör Satış ve Yükleme işlemi sayesinde Satış Noktaları milyonlarca operatör müşterisinin tercih ettiği yerler haline gelir.

Oyun Kodları

Markalara sunduğu tek entegrasyon çözümü sayesinde yazar kasalara birçok farklı yetenek kazandıran OTSPlatform, yazar kasalar üzerinden Oyun Pini satılmasını sağlar.

Portföyünde barındırdığı Zula, League of Legends ve Razer Gold gibi dünyaca ünlü oyun markalarının pinlerini bünyesinde bulunduran OTSPlatform, Kod satışı ile bir yandan stok sorununu ortadan kaldırırken bir yandan da Satış Noktalarının milyonlarca oyun severle kesintisiz olarak buluşmasına imkan tanır.

OTSPlatform, sunduğu Oyun Kod satış çözüm ile Satış Noktalarının mevcut müşteri portföyüne ek olarak yeni profilde on binlerce yeni müşteri kazanmasına olanak tanır.

Dijital Ürün Kodları

OTSPlatform, yazar kasa entegrasyonu ile Digiturk, iTunes, Google Play, Amazon, AllenCarr, Düşyeri Premium ve Netflix, gibi dünyaca popüler markaların Dijital Ürün Kod satışının yazar kasalar üzerinden yapılmasını sağlar.

Satış Noktaları, Kod Satışı ile bir yandan ürün portföylerini çeşitlendirirken diğer yandan da milyonlarca yeni profilde müşteri kazanır.

OTS e.Ticaret

OTS e.Ticaret Satış Modülü, Satış Noktalarının stok bulundurmadan ve yer sorunu olmadan büyük hacimli ürünlerin satışının yazar kasa üzerinden yapılmasını sağlar.

Satış Noktası müşterilerinin, katalog, web sayfası vb. kanallardan ürünü seçtikten sonra kasada siparişini ödemesini yapması yeterlidir. Siparişi alınan ürün daha sonra müşterinin adresine gönderilir. Bu sayede e-ticareti güvenli bulmayan, kredi kartı kullanmayan müşterileriler de Satış Noktalarının portföyüne eklenir.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?