FİNANSAL HİZMETLER Bakiyesi kadar alışveriş yapmak isteyen, kredi kartı kullanmayan, limit aşımı riskleri ile karşılaşmak istemeyen, faturalarını ödemek ve para transferi yapmak isteyen kullanıcılar OTSPlatform aracılığıyla yeni nesil teknolojiler ile donatılmış finansal hizmetleri kullanabiliyor

QR Ödeme

QR Ödeme, anlaşmalı üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde işlem tutarlarının kart bakiyelerinden düşülerek ödenmesini sağlayan alternatif ödeme yöntemidir. OTS 2.x aracılığı ile iş ortaklarımız entegre olduğumuz zincir mağaza kasalarında kullanıcılarına QR/Q kod ile dijital ödeme yapma imkanı sunar.

Zincir Mağazalarda, ön ödemeli kart kullanıcıları kartlarını bir ödeme aracı olarak kullanabilirler. Daha önce yüklenen bakiyeler kasa donanımı ile entegre çalışan QR Okuyucular kullanılarak ilgili ödeme kuruluşunun sağladığı uygulama üzerinde yer alan QR Kod aracılığı ile ödeme için kullanılır.

OTSPlatfom aracılığı ile iş ortaklarımız, entegre olduğumuz zincir mağaza kasalarında kullanıcılarına QR veya Q Kod ile ödeme fırsatı sunar.

QR Ödeme Örnekleri

Tüm Şok mağazalarında kullanıcılar Paycell uygulaması içerisindeki Paye kartlarını mobil uygulama üzerinde bir ödeme aracı olarak kullanabilmektedir. OTSPlatform olarak, QR ödeme kategorisinde, halihazırda Paycell’i zincir marketler ile buluşturmaktayız ve şu anda entegrasyon aşamasında olduğumuz birçok firma mevcuttur.

Her gün binlerce QR ödeme işlemi zincir mağazalarda gerçekleşmektedir.

E-Cüzdan Bakiye Yükleme

Lider ödeme kuruluşlarına ait ön ödemeli kartlara para yükleme süreci yazarkasalar üzerinden OTSPlatform aracılığı ile gerçekleştirilir.

OTSPlatform aracılığı ile kullanıcılar ön ödemeli kartlarına yükleme işlemlerini Türkiye’nin dört bir tarafındaki zincir marketlerde kolayca gerçekleştirebilir.

Zincir Mağazalarda, ödeme kuruluşlarına ait ön ödemeli kartlara para yükleme süreci yazar kasalar üzerinden OTS 2.x aracılığı ile gerçekleştirilir. Her gün binlerce ön ödemeli karta bakiye yükleme işlemi zincir mağazalarda gerçekleşmektedir.

E-Cüzdan Bakiye Yükleme Örnekleri

Fatura Tahsilatı

OTS 2.x aracılığı ile zincir mağazalarda, 3. parti kurum faturasını ödemek isteyen müşteriler zincir mağazalarda fatura tahsilatını gerçekleştirilebilir.

Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, GSM Operatörü ve diğer yüzlerce fatura tahsilatı zincir mağaza kasalarında OTSPlatform aracılığı ile gerçekleşir.

OTSPlatform aracılığı ile kullanıcılar, Türkiye’nin dört bir yanından faturalarını hızlı ve kolay bir şekilde ödeme imkanına sahip olur.

OTSPlatform ile kullanıcılar zincir mağazalarda, fatura tahsilarını hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Zincir mağazalarda fatura tahsilat ödeme kullanımları gün geçtikçe artmakta ve yaygınlaşmaktadır.

Fatura Tahsilatı Örnekleri

Para Transferi

OTSPlatform’un Para Transferi modülü ile kullanıcılar 81 ilde, banka hesabına ihtiyaç duymadan, mağazaların açık olduğu saatlerde kullanıcılar zincir mağazalardan para transferi işlemini gerçekleştirebilirler. İlk adımda para göndermek isteyen kişiden kasa görevlisi, cep telefonu numarası, ad, soyad ve tckn bilgilerini alır. Bu bilgilerle para gönderim işlemi tamamlanır. İsim ile gönderilen parayı çekebilmek için alıcı tarafında ise OTP ve T.C kimlik numarası ile kontroller yapılır ve para çekilir.

Zincir mağazalardan para göndermek istenen kişinin IBAN numarasına veya kredi kartına da para gönderim işlemi gerçekleştirilebilir. Para transfer işleminde isme havale haftanın 7 günü zincir marketin açık olduğu saatler içinde gerçekleştirilebilir. IBAN’a ve kredi kartına para gönderme işlemleri iş günleri 16:30’a kadar gerçekleşir.

Para Transferi Örnekleri

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?