Kart Satış & Aktivasyon | Bakiye Sorgulama | Bakiye Yükleme | Dijital Para Satışı

OTSPlatform, İş Birliği Yaptığı Markaların Online ve Fiziksel Satış Noktalarında Pazarlama Süreçlerini Hayata Geçirerek, Fiziksel Satış Noktalarında Mecralarda Aylık ortalama milyonlar seviyesinde Marka Görünürlülük Değeri Yaratır.

OTSPlatform 2003 yılından bugüne kadar edindiği Satış Noktası ve Marka yönetimi tecrübesini pazarlama faaliyetlerine aktararak, Marka ve Satış Noktalarını bir araya getirir. Yer aldığı binlerce Satış Noktası üzerinde, Markalara aylık ortalama 5 Milyon Türk Lirasının üzerinde bir pazarlama değeri yaratır.

OTSPlatform, Markaları Türkiye’nin 81 ili ve tüm ilçelerinde toplam 21.000 ’den fazla Satış Noktasında konumlandırır ve Markaların günlük olarak ortalama 3 Milyondan fazla kişiye ulaşmasını sağlar.

Mağaza İçi Pazarlama Çalışmaları

OTSPlatform, Satış Noktalarının Afiş, Sticker, Flama, Katalog, Dummy Card, Kiosk, Mağaza Anonsları, Modyo TV gibi duyuru kanallarını kullanarak markanızı mağaza içerisinde günde 3 milyondan fazla kişiye ulaştırır.

Mağaza Dışı Pazarlama Çalışmaları

Mağaza dışında müşteri etkileşimini sağlayacak bilboard, kapı önü cam afiş, mağaza önü branda çalışmaları, metro modyo tv çalışmaları gibi pazarlama çalışmalarıyla Türkiye’nin 81 ilinde markanızın görünürlüğünü arttırır.

Sosyal Medya

Instagram, twitter, facebook, youtube gibi sosyal medya kanalları için kampanya, duyuru, ürün tanıtımı şeklinde farklı pazarlama çalışmaları planlayarak, Satış Noktalarının sosyal medya hesaplarını takip eden
50 milyondan fazla kullanıcı hedef kitlesine ulaştırır.

Online Mağaza Pazarlama Çalışmaları

OTSPlatform, Satış Noktalarının web sitesi, e-ticaret, sitesi, mobil uygulama ve gibi online pazarlama alanlarını kullanarak, markanızı online kanallarda konumlandırır ayrıca online katalog, ana sayfa banner, mailing, push notification gibi ilgi çekici pazarlama alanlarını kullanarak online mağaza müşterileriyle buluşturur.

sosyal medya

anasayfa

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?