PLATFORMLAR OTS Platform, Türkiye’nin 81 Şehrinde, Tüm İlçe ve Köylerde Sıfır Hata ve %100 Müşteri Memnuniyeti İle Çalışır Durumdadır

OTS Platform Biotekno yerinde Ar-ge Merkezi Mobiliva tarafından yapılmış ve geliştirilen, Türkiye’de ilk ve tek Zincir Mağaza Platformudur

OTS Platform 5 Farklı Ortamda Çalışabilmektedir

yazarkasa

Yazarkasa

OTS Platform, zincir mağazalar, kasalar ve online platformlarla entegre olarak binlerce dijital ürünün son kullanıcıya ulaşatırılmasında anahtar rol oynar.Entegre olunan yazarkasalarda Perakende çözümlerimizin aktive edilmesiyle Dijital ürün satışına başlanabilir.

POS / ÖKC

Entegre olunan POS / ÖKC (Ödeme Kaydedici Cihaz)’lerde Perakende Çözümlerimizin Aktive edilmesiyle Dijital ürün satışına başlanılabilir.

pos_yeni
uygulama

Mobil Uygulama

Perakende noktalarında konumlandırılan Tablet, Akıllı Telefonlar üzerinde çalışan uygulama üzerinden dijital ürün satışı yapılabilinir.

Web

Web siteleri üzerinden de dijital ürün satış işlemini gerçekleştirilebilinir. Her bir Pin/Kod/Şifre’nin parasal bir değeri olduğu için, bu işlemin web üzerinden gerçekleşmesinde dikkat edilmesi gereken önemli husular vardır.

web
kiosk_yeni

Kiosk

Entegre olunan Kiosklar üzerinden Perakende Çözümlerimiz sayesinde Dijital ürün satışına başlanabilir.

Yedeklilik
7 x 24 sistem
yedekliliği sağlıyoruz.

İş Ortağı Ortam Yönetimi
Çalıştığınız Yazarkasa / Pos / ÖKC (Ödeme Kaydedici Cihaz) firmalarına uyumlu işlem yapabilen ortamı sağlıyoruz.

Tedarikçi Bağlantı Yönetimi
Tedarikçinin tercih ettiği bağlantı tipini hızlıca uyarlıyoruz. (REST API, Socket Haberleşme, Web Service, FTP v.b)

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?