League Of Legends

RIOT GAMES

Dünyanın en çok ses getiren oyunlarından birisi olan League Of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir strateji oyunudur. Riot Games’in merkezi Los Angeles, California’dadır ve dünyanın dört bir yanında 23 ofisi bulunmaktadır. RP’ler oyun içinde karakter ve karakterinize avantaj sağlayacak itemlerin alınmasını sağlar. Ne kadar çok Riot Points kodu varsa kullanıcı o kadar öge alır. Oyuncuların büyük bir ticari hareket oluşturduğu oyun kodları farklı baremlerle oyun severlere sunar.

League Of Legends oyun kodları(RP) 840 RP- 1770 RP -3620 RP- 6450 RP -9620 RP değerinde baremlerden oluşur. Satın alma işleminden sonra bilgi fişinde yer alan oyun kodu aktif edildikten sonra tutar oyuncunun League Of Legends hesabına yüklenir oyuncular bu sayede item ve karakter satın alır. Oyuncular, satın aldıkları kodları kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Point Blank

ZEPETTO

Point Blank, Güney Koreli oyun şirketi Zepetto tarafından geliştirilen ve 2008 yılında yayınlanan çevrimiçi birinci şahıs nişancı tarzı oyundur. Point Blank’in global oyuncu sayısı 1000 Milyon üzeri, Türkiye’de kayıtlı olan oyuncu sayısı ise 8.7 Milyondur. Aylık aktif oyuncu sayısı ise 350.000 ve üzeridir.

Point Blank 900 TG – 1800 – 4500 TG, 10400 ve 21000 TG‘lik baremlerinden oluşur. Kod satın alma işleminden sonra Razer Gold oyun kodunu kullanabilmek için oyuncular cüzdan oluşturur ve oyun kodunu yükler. Oyuncu almış olduğu kodu oyun ve oyun içerisinde kullanmaya başlar. Oyuncular, satın aldıkları kodları kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

PUBG Mobile

RAZER

Takım olarak veya solo şekilde oynanabilen PUBG, FPS oyun kategorisindedir. Oyunda bir uçağın içinde toplanmış olan oyuncular belirledikleri noktalara paraşütle atlayarak adadaki imkanlarla görevleri yapmaktadırlar. Bir oyuna yaklaşık olarak 100 kişi dahil olmaktadır. PUBG Mobile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en popüler oyunlar sıralamasında zirvededir ve milyonlarca oyuncu kitlesine hitap etmektedir.

PUBG Mobile UC kodları 28 UC – 33 UC – 55 UC – 83 UC – 285 UC – 620 UC – 1575 UC – 3550 UC değerinde baremlerden oluşur. Satın alma işleminden sonra bilgi fişinde yer alan oyun kodunu aktif ettikten sonra UC’ler hesaba eklenir ve oyuncular giysi, paraşüt ve silah gibi eşyalarına estetik kazandırmakla beraber yeni sezon başlangıçlarında, o sezona özel modlara, yeni rekabet seviyesine ve yeni eşya skinlerine erişir. Oyuncular, satın aldıkları kodları kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Razer Gold

RAZER 

Razer Gold, tüm dünyada geçerli ve oyuncular için geliştirilmiş bir elektronik cüzdandır. Razer Gold ile dünyaca ünlü oyunların Pinlerini alabilirsiniz. Milyonlarca oyuncuyu ekosisteminde barındıran Razer, dünyanın en sevilen ‘’gamer’’ markasıdır. Dünya genelinde 4.000.000’dan fazla online ve offline erişim noktası ve 10.2 Milyar dolar değeri ve 550 milyondan fazla oyuncu sayısı ile dünyanın en değerli ve fırsatı bol oyun ve dijital eğlence pazarıdır. Dünyanın önde gelen oyun ve dijital eğlence endüstrisi markalarından birisidir.

Razer Gold 5 TL – 10 TL – 15 TL – 25 TL -50 TL ve 100 TL’lik tutarlardan oluşur. Pin satın alma işleminden sonra Razer Gold oyun kodunu kullanabilmek için oyuncular cüzdan oluşturur ve oyun kodu yükler. Oyuncu almış olduğu kodu oyun içerisinde kullanmaya başlar. Oyuncular, satın aldıkları kodları kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Valorant

RIOT GAMES

Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanan bir free-to-play çok oyunculu taktiksel birinci şahıs nişancı video oyunudur. Oyuncular, dünyadaki çeşitli ülke ve kültürlere göre tasarlanmış bir dizi ajan karakter olarak oynarlar. Ana oyun modunda, oyuncular, her bir takımın beş oyuncuya sahip olduğu saldıran veya savunan takıma atanır. Kısa zamanda milyonlarca oyuncuya ulaşan Valorant sunduğu dijital VP’ler (Valorant Points) ile oyunu geliştirme imkanı sunuyor.

Valorant VP oyun kodları 295 VP – 575 VP – 1200 VP – 2480 – 4375 VP ve 6300 VP değerinde baremlerden oluşur. Satın alma işleminden sonra bilgi fişinde yer alan oyun kodunu aktif ettikten sonra kod VP hesaba eklenir oyuncular item ve karakter satın alır. Oyuncular, satın aldıkları kodları kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Zula

INGAME

Zula ilk Türk yapımı çok oyunculu bir bilgisayar oyunudur. Türkiye’de ve 2016 itibari ile Brezilya’da oldukça sevilmiş ve sonrasında çok daha geniş kitlelere yayılmıştır. Zula oyun pini sayesinde oyuncular, Oyun içinde Zula Altın kazanmak için zaman harcamak yerine Zula Altın kodunu direkt olarak satın alır.

ZULA Altınlar,  2100 ZA – 4300 ZA – 9000 ZA – 23250 ZA – 48000 ZA ya da 105000 ZA değerinde baremlerinden oluşur. Bilgi fişinde yer alan oyun kodu aktif edildikten tutar oyuncunun ZULA hesabına eklenir ve item ve karakter satın alınabilir. Oyuncular, satın aldıkları kodları kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkishUzbek