FC MOBILE

FC Mobile’da, oyuncular oyun içindeki bir sanal para birimi olan FC Points’i kullanabilir. FC Points, FC Mobile oyununda kullanılabilen bir mikro ödeme birimidir ve oyuncuların, oyun içindeki çeşitli öğelerden faydalanmasını sağlar. FC Points ile oyun içindeki bazı premium öğeler, oyuncu paketleri, enerji yenileme ve sezon etkinlikleri gibi ek içerikleri satın alınabilir.

Kod hesaba tanımlandıktan sonra, oyuncular oyun içi alışveriş yapabilirler. Ayrıca, Oyuncular, satın aldıkları kodları kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

İKV

SOBEE

İstanbul Kıyamet Vakti (İKV), Sobee Stüdyosu tarafından geliştirilen ilk ve tamamen yerli Devasa Çevrimiçi Rol Yapma (MMORPG) oyunudur. Sobee tarafından Şubat 2004’ten beri geliştirilen ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Ayrıca bu alanda yapılan ilk tamamen Türk yapımı ve yüzde yüz Türkçe bir oyundur.

İKV Oyun Baremleri : Oyun Akçeleri farklı değerlerde baremlerden oluşmaktadır. Kullanıcılar, baremleri oyun içerisinde alışverişlerde kullanabilir ya da başkasına hediye edebilirler.

League Of Legends

RIOT GAMES

Dünyanın en çok ses getiren oyunlarından birisi olan League Of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir strateji oyunudur. Riot Games’in merkezi Los Angeles, California’dadır ve dünyanın dört bir yanında 23 ofisi bulunmaktadır. RP’ler oyun içinde karakter ve karakterinize avantaj sağlayacak itemlerin alınmasını sağlar. Ne kadar çok Riot Points kodu varsa kullanıcı o kadar öge alır. Oyuncuların büyük bir ticari hareket oluşturduğu oyun kodları farklı baremlerle oyun severlere sunar.

League Of Legends oyun kodları(RP)  farklı değerlerde baremlerden oluşur. Satın alma işleminden sonra bilgi fişinde yer alan oyun kodu aktif edildikten sonra tutar oyuncunun League Of Legends hesabına yüklenir, oyuncular bu sayede item ve karakter satın alır. Oyuncular, satın aldıkları kodları kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Legend Online

7ROAD

Legend Online web tabanlı MMOPRG oyunudur. Legend Online Elmas, Legend Online mağazasından alışveriş yapmanıza olanak sağlayan oyun içi para birimidir.
17 farklı ülke oyuncusunu bir araya getiren çevrimiçi oynanan savaş ve strateji temalı rol yapma oyunudur. Dünya üzerinde 50 milyondan fazla insanın bu oyunu oynadığı bilinir. Ücretsiz bir RPG oyunu olan Legend Online’ı indirmeden tarayıcı üzerinden oynamanız mümkündür.

Oyun Kodları : Farklı baremlerde elmaslardan oluşur. Kullanıcılar, baremleri oyun içerisinde kullanabilirler. Kodu kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Play Store

Play Store cüzdan kodu, kullanıcıların Play Store’da uygulama, oyun, film, kitap vb. dijital içerikleri satın almak veya kira almak için kullanabilecekleri bir koddur. Bu kodları, Google Play Store hesabına ekleyerek kullanıcılar, hesaplarındaki dijital cüzdan bakiyesini artırabilirler ve dijital içerik satın alabilirler. Böylece kullanıcılar, nakit para veya kredi kartı bilgilerini girmek zorunda kalmadan, cüzdan kodu ile alışveriş yapabilirler.

Satın alma işleminden sonra bilgi fişinde yer alan kod hesaba tanımlayabilirler. Oyuncular, satın aldıkları kodları kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Point Blank

ZEPETTO

Point Blank, Güney Koreli oyun şirketi Zepetto tarafından geliştirilen ve 2008 yılında yayınlanan çevrimiçi birinci şahıs nişancı tarzı oyundur. Point Blank’in global oyuncu sayısı 1000 Milyon üzeri, Türkiye’de kayıtlı olan oyuncu sayısı ise 8.7 Milyondur. Aylık aktif oyuncu sayısı ise 350.000 ve üzeridir.

Point Blank 900 TG – 1800 – 4500 TG, 10400 ve 21000 TG‘lik baremlerinden oluşur. Kod satın alma işleminden sonra Razer Gold oyun kodunu kullanabilmek için oyuncular cüzdan oluşturur ve oyun kodunu yükler. Oyuncu almış olduğu kodu oyun ve oyun içerisinde kullanmaya başlar. Oyuncular, satın aldıkları kodları kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

PUBG Mobile

RAZER

Takım olarak veya solo şekilde oynanabilen PUBG, FPS oyun kategorisindedir. Oyunda bir uçağın içinde toplanmış olan oyuncular belirledikleri noktalara paraşütle atlayarak adadaki imkanlarla görevleri yapmaktadırlar. Bir oyuna yaklaşık olarak 100 kişi dahil olmaktadır. PUBG Mobile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en popüler oyunlar sıralamasında zirvededir ve milyonlarca oyuncu kitlesine hitap etmektedir.

PUBG Mobile UC’ leri farklı değerde baremlerden oluşur. Satın alma işleminden sonra bilgi fişinde yer alan oyun kodunu aktif ettikten sonra UC’ler hesaba eklenir ve oyuncular giysi, paraşüt ve silah gibi eşyalarına estetik kazandırmakla beraber yeni sezon başlangıçlarında, o sezona özel modlara, yeni rekabet seviyesine ve yeni eşya skillerine erişir. Oyuncular, satın aldıkları kodları kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Razer Gold

RAZER 

Razer Gold, tüm dünyada geçerli ve oyuncular için geliştirilmiş bir elektronik cüzdandır. Razer Gold ile dünyaca ünlü oyunların Pinlerini alabilirsiniz. Milyonlarca oyuncuyu ekosisteminde barındıran Razer, dünyanın en sevilen ‘’gamer’’ markasıdır. Dünya genelinde 4.000.000’dan fazla online ve offline erişim noktası ve 10.2 Milyar dolar değeri ve 550 milyondan fazla oyuncu sayısı ile dünyanın en değerli ve fırsatı bol oyun ve dijital eğlence pazarıdır. Dünyanın önde gelen oyun ve dijital eğlence endüstrisi markalarından birisidir.

Razer Gold farklı değerlerde tutarlardan oluşur. PİNsatın alma işleminden sonra Razer Gold oyun kodunu kullanabilmek için oyuncular cüzdan oluşturur ve oyun kodu yükler. Oyuncu almış olduğu kodu oyun içerisinde kullanmaya başlar. Oyuncular, satın aldıkları kodları kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Steam

RAZER 

Valve Corporation tarafından geliştirilen, bir dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu oynanış ve iletişim sunan platformdur. Oyun, eklenti paketi, yazılım, video ve oyunlar ile ilgili şeylerin satışı Steam üzerinden yapılmakta ve bilgisayara direkt olarak indirilebilmektedir. Valve Corporation tarafından geliştirilen Steam, bir dijital dağıtım platformudur. Bugün globalde kullanıcı sayısı 1 milyarı geçmektedir.

Steam , farklı değerde  baremlerden oluşur. Satın alma işleminden sonra bilgi fişinde yer alan oyun kodu aktif edildikten sonra tutar oyuncunun hesabına yüklenir. Oyuncular bu sayede oyun ya da oyun için satın alama işlemi gerçekleştirebilir. Oyuncular, satın aldıkları kodları kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir. Satın almış olduğun Steam Cüzdan Kodu’nu platform üzerinde yer alan hesabına tanımlayarak, kod tutarında oyun ya da oyun içi satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Wolfteam

JOYGAME

Wolfteam çok oyunculu online istemci bir MMOFPS oyunudur. oyunda Kurt adamlar ve insanlar karşı karşıya gelmektedirler. Çok hızlı bir şekilde Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu olmuştur. Wolfteam 6 farklı modda 30’dan fazla haritası, 60’tan fazla karakteri ile oyunculara gerçek bir MMOFPS deneyimi sunan Türkçe dil destekli online bir oyundur. Wolfteam Nakit (Joypara), Wolfteam oyun mağazasında geçerli olan para birimidir.

Wolfteam oyun kodları: www.joygame.com adresinden Joygame hesabınıza giriş yaparak, Joy Paralarını yükleyebilirler. Joy Para’lar farklı değerlerde baremlerden oluşur.

Valorant

RIOT GAMES

Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanan bir free-to-play çok oyunculu taktiksel birinci şahıs nişancı video oyunudur. Oyuncular, dünyadaki çeşitli ülke ve kültürlere göre tasarlanmış bir dizi ajan karakter olarak oynarlar. Ana oyun modunda, oyuncular, her bir takımın beş oyuncuya sahip olduğu saldıran veya savunan takıma atanır. Kısa zamanda milyonlarca oyuncuya ulaşan Valorant sunduğu dijital VP’ler (Valorant Points) ile oyunu geliştirme imkanı sunuyor.

Valorant VP oyun kodları farklı değerde baremlerden oluşur. Satın alma işleminden sonra bilgi fişinde yer alan oyun kodunu aktif ettikten sonra kod VP hesaba eklenir oyuncular item ve karakter satın alır. Oyuncular, satın aldıkları kodları kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Zula

INGAME

Zula ilk Türk yapımı çok oyunculu bir bilgisayar oyunudur. Türkiye’de ve 2016 itibari ile Brezilya’da oldukça sevilmiş ve sonrasında çok daha geniş kitlelere yayılmıştır. Zula oyun pini sayesinde oyuncular, Oyun içinde Zula Altın kazanmak için zaman harcamak yerine Zula Altın kodunu direkt olarak satın alır.

ZULA Altınlar,  farklı değerlerde baremlerinden oluşur. Bilgi fişinde yer alan oyun kodu aktif edildikten tutar oyuncunun ZULA hesabına eklenir ve item ve karakter satın alınabilir. Oyuncular, satın aldıkları kodları kendisi kullanabilir ya da başkasına hediye edebilir.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?