Marka Yönetimi

11 farklı markada, 90 farklı ürün yönetimini orkestre ediyoruz. Markaya özel satış sürecini tasarlıyoruz. Perakende Çözümümüz “OTS” ile Marka-Satış Noktası arasında gerçek zamanlı ağ kuruyoruz. OTSPlatform, Marka (Operatör/Servis-Ürün Sahibi Firma) ile Satış Noktaları arasında güvenli bir katman olarak, tüm elektronik pin/ kod dağıtımlarını üstten alta doğru çalıştırma ve izleme imkanı verir.

Mağaza Bölge Yönetimi

Açılan ve kapatılan her mağaza için otomatik devreye alım sağlıyoruz. Mağaza ekosistemini monitörlüyoruz. Türkiye’de 500+ den fazla çoklu mağazaya sahip olan firmalarla yapacağınız sözleşme, anlaşma içerisinde Biotekno tek bir sözleşme ile ağınıza ve cironuza katkıda bulunur. Stok riski bulunmaz. Tek merkez üzerinden tüm satışlarınızı yönetmeye imkan sağlar.

Satış Sonrası Operasyon Yönetimi

Her bir ürün tipine özel iptal/talep/Şikayet sürecini yönetiyoruz.
7 x 365 Operasyonel Destek

Rapor Yönetimi

Ürün bazında; satış ciro/adet raporlarını haftalık/günlük/aylık olarak Mağaza/Kasiyer/Kasa bazında Satış Ciro/İşlem adeti bazında performans raporları olarak sunuyoruz. Faturalama süreçlerinde finans departmanınıza sayısız fatura yerine toplam bir fatura kolaylığı olur. Müşterilerinizin her departmanından fatura gelmesi yerine Biotekno tarafından yönlendirilen faturayla iş, zaman akış ve işleyişine katkı sağlar.

Faturalama Yönetimi

Marka bazında Mağaza/Bölge bazında detaylı şekilde mutabakat süreçlerinizi yönetiyoruz.

Kampanya Yönetimi

Mağaza rafındaki bulunan herhangi bir ürün için, 2‘li-3‘lü marka akıllı veya dijital kampanyalar gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Bu kampanya kurgularında isterseniz mağaza dışırasından mobil promosyon verilmesini sağlayabilirsiniz. Ots Platformu ile mağazada alışverişini gerçekleştiren  müşteriden yazarkasadan sırada cep telefonu numarasını, cinsiyetini ve doğum tarihi bilgilerini alabilir böylelikle izinli müşteri veri tabanına sahip olabilirsiniz.

Bilgi Fişi Modülü

Bilgi fişi üzerine basılan PIN ve altına istediğiniz karakter sayısında yyazılan metin ile müşteri niz yönlendirilebilirsiniz. Örneğin; OTS Platformu ile mağazada listelen bir ürün veya barcode’u önceden tanımladığınız kurgu ile yazarkasadan geçirerek mali fiş yanında PIN numarasının basıldığı bir bilgi fişi üretebilirsiniz.

Markaya Özel Modül

Müşterinizi zincire çeken kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Markaya özel süreç tasarlıyoruz. SMS/IVR/Bilgi Fişi Metodları ile müşteriyi bilgilendiriyoruz. OTS Platformu ile zincir dışında verilen PIN numarasının zincirde kullanılmasını mümkün hale getirdik. Örneğin; başka ortamlarda, dijital medya, Sosya Medya, SMS ile müşteriye gönderilen PIN’leri kasiyerler OTS Platformu üstünden girerek, istediğiniz kurguya göre müşterinize promosyon yapabilirsiniz.

Ürünlerimiz ile ilgileniyor musunuz? Bir sorunuz mu var?